Czary Mary Archangelika (Márinka)

12. 3. 2013 - 18. 10. 2017, Dmitrij Reny Destiny Mraja x Phädra Fi - It

borzoi.breedarchive.com/animal/view/czary-mary-archangelika-25947c38-5395-4d59-98cc-d84a60e9a10f

     Čáry Máry je elegantní, přirozená a radostná. Je to sice tak trochu potvora, ale brzy přišla na to, že s lidmi se mnohem lépe vychází po dobrém. Nejdřív si to nacvičila na nás doma a teď trénuje s velkým úspěchem na úplně cizích lidech. Nepřístupné a mračící se pány a paní mění na šťastné a usměvavé.

     Z Márinky vyrostla nádherná fenka s úžasnou povahou, a i když nechci znevažovat psy, které jsem měla před ní, musím říci, že tak skvělého psa jsem snad ještě neměla.

    Márinka výstavy nijak nemiluje, ale přesto dosáhla titulů Junior Champion ČR a Klubový vítěz. Na Evropské výstavě psů získala v mezitřídě hodnocení výborná 2, r. CAC. Márinka má negativní test na degenerativní myelopatii a na vady srdce.

DM Czary Mary.pdf (585,5 kB)    Heart Czary Mary.pdf (377,7 kB)

 

Márinka nám dala krásná štěňata ve vrhu E. Přestože měla těžký porod - donosila celkem 15 štěňat, ze kterých jich přežilo 8 - svoje štěňata si doslova užívala a byla s nimi velmi šťastná. Jediné zklamání, které nám připravila, byla její předčasná smrt ve čtyřech letech. Zemřela na nekrózu celého tenkého střeva.