Všechna štěňátka z F vrhu mají svoje domovy. Dobré domovy, jak věřím. Těšíme se na G vrh na konci tohoto roku!

All puppies from F litter have their homes. Good homes, I believe. We look forward to G litter at the end of this year.

 

 

Finist odjel do nového domova.

Finist went to his new home.

Finistovi je čerstvě devět mesíců a stále hledá nové majitele, kteří mu dají dobrý domov. Finist je zdravý pes, plný energie a chuti do života. Je čistotný a dobře socializovaný. Více fotografií z vycházky s jeho matkou Alfou a jeho otcem Princem naleznete na této stránce dole.

Finist is just 9 months old and he is still looking for new owners who give him good home. Finist is healthy with full of energy and vitality. He is cleanly and he is very good socialized. More photos from walking with her mother Alfa and his father Prince are at the bottom of this page.

 

Aktuální fotografie Finista naleznete na této stránce dole. Během návštěvy u našich přátel, disponujících nádhernou a velkou zahradou a mnoha malými nadšeně běhajícími pejsky, Finist běhal tři hodiny bez ustání a bez jakékoli únavy. Další fotografie jsou z návštěvy brášky Fausta a jeho rodiny.

You can find current Finist´s photos on this page below. During our visit to our friends, having a beautiful and large garden and many small enthusiastic running dogs, Finist ran for three hours without stopping and without any fatigue. Other photos are from the visit of his brother Faust and his family.

Vrátil se nám sedmiměsíční pejsek Finist. Hledáme pro něj nový milující domov. Finist potřebuje vlídné a důsledné zacházení a dům se zahradou. 

A seven months old male Finist returned to us. We are looking for a new loving home for him. Finist needs an amiable and consistent handling and a house with a garden.

 

V neděli 4. února se narodila naše štěňátka - vrh F, dva kluci a tři holčičky. Jsou to zleva: Faust, Faina Baba, Finist, Fortuna, Fleur Clara. Více fotografií štěňat ve fotogalerii dole.

Our puppies - F litter - were born on Sunday, February 4, two boys and three girls. They are from the left: Faust, Faina Baba, Finist, Fortuna, Fleur  Clara. More photos of puppies bellow.

pejskové jsou první a třetí zleva

the males are the first and the third form the left

 

Petrikoff z Bilmy                                       Alfa Karmazynowy Galop

Mystical Dark Victor z Bilmy x Maskova´s Charon        Tylko Ten Polot x Manon Lescaut Stepowy Goniec

 

www.theborzoifiles.net/testmating.php?dam=108889&sire=128706 

 
fotografie z krytí dne 2. 12. 2017/the pictures from mating 2. 12. 2017
 

Štěňata 1 týden/Puppies 1 week

Štěňata 2 týdny/Puppies 2 weeks

Štěňata 4 týdny/Puppies 4 weeks

Štěňata 6 týdnů/Puppies 6 weeks

Záznamy: 1 - 8 ze 20
1 | 2 | 3 >>

Faust Archangelika 6 týdnů/6 weeks

Záznamy: 1 - 8 ze 10
1 | 2 >>

Faust Archangelika 8 týdnů/8 weeks

Záznamy: 1 - 8 ze 10
1 | 2 >>

Štěňata 8 týdnů/Puppies 8 weeks

Záznamy: 1 - 8 ze 25
1 | 2 | 3 | 4 >>

Faust&Finist

Finist&Alfa&Princ on walking